Sportagenda 2020 – Sportkalender van alle Sportevenementen in 2020!

0
3052

Bekijk hier de sportagenda van 2020! Alle sportevenementen in 1 sportkalender op een rij, zorg dat je niks hoeft te missen en bekijk hier alle sportevenementen in 1 sportkalender op een rij.

  • Januari
    Datum Plaats / Land Competitie
    1 Januari 2020 BelgiëBelgië Veldrijden – Trofee DVV – Baal – GP Sven Nys
    2 – 7 Januari 2020 NederlandNederland Baanwielrennen – Zesdaagse – Rotterdam
    2 – 9 Januari 2020 Verenigde StatenLake Placid (Verenigde Staten) Bobsleeën – North America’s Cup – Lake Placid 2
    3 Januari – 4 Oktober 2020 DuitslandWinterberg (Duitsland) Bobsleeën – Wereldbeker – Winterberg
    3 – 4 Januari 2020 OostenrijkOostenrijk Skispringen – Wereldbeker Herren – Innsbruck – Berg Isel
    3 – 5 Januari 2020 ItaliëVal di Fiemme (Italië) Langlaufen – Wereldbeker Heren – Val di Fiemme
    3 – 5 Januari 2020 ItaliëVal di Fiemme (Italië) Langlaufen – Wereldbeker Dames – Val di Fiemme
    4 Januari 2020 KroatiëKroatië Alpijnse Ski – Wereldbeker Dames – Zagreb-Sljeme
    5 Januari – 4 Februari 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten American Football – National Football League – Playoffs
    5 – 17 Januari 2020 Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië Rally Raid – Rally Van Dakar Motoren
    5 – 17 Januari 2020 Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië Rally Raid – Rally Van Dakar Quads
    5 – 17 Januari 2020 Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië Rally Raid – Rally Van Dakar SSV
    5 – 17 Januari 2020 Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië Rally Raid – Rally Van Dakar Vrachtwagens
    5 – 17 Januari 2020 Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië Rally Raid – Rally Van Dakar Wagens
    5 – 6 Januari 2020 OostenrijkBischofshofen (Oostenrijk) Skispringen – Wereldbeker Herren – Bischofshofen
    5 Januari 2020 KroatiëKroatië Alpijnse Ski – Wereldbeker Heren – Zagreb-Sljeme
    6 – 12 Januari 2020 DuitslandOberhof (Duitsland) Biathlon – Wereldbeker Heren – Oberhof
    6 – 12 Januari 2020 DuitslandOberhof (Duitsland) Biathlon – Wereldbeker Dames – Oberhof
    6 – 12 Januari 2020 Nieuw-ZeelandAuckland (Nieuw-Zeeland) Tennis – WTA International – Auckland
    6 – 12 Januari 2020 AustraliëAustralië Tennis – WTA International – Brisbane
    6 – 12 Januari 2020 AustraliëBrisbane (Australië) Tennis – ATP 250 – Brisbane
    6 – 12 Januari 2020 QatarDoha (Qatar) Tennis – ATP 250 – Doha
    6 – 12 Januari 2020 ChinaChina Tennis – WTA International – Shenzhen
    8 – 10 Januari 2020 NederlandHeerenveen (Nederland) Snelschaatsen – Europees Kampioenschap Afstanden
    8 Januari 2020 ItaliëMadonna di Campiglio (Italië) Alpijnse Ski – Wereldbeker Heren – Madonna di Campiglio
    9 – 14 Januari 2020 DuitslandDuitsland Baanwielrennen – Zesdaagse – Bremen
    9 – 12 Januari 2020 ZwitserlandZwitserland Paardensport – Wereldbeker Jumping – Westeuropese Liga – Bazel
    9 – 15 Januari 2020 Handbal – Europees Kampioenschap Heren
    9 – 22 Januari 2020 ZwitserlandZwitserland Winter Youth Olympics
    9 – 12 Januari 2020 OostenrijkOostenrijk Alpijnse Ski – Wereldbeker Dames – Altenmarkt-Zauchensee
    9 – 11 Januari 2020 FrankrijkFrankrijk Freestyle Skiën – Wereldbeker Heren – Font Romeu
    9 – 11 Januari 2020 FrankrijkFrankrijk Freestyle Skiën – Wereldbeker Dames – Font Romeu
    9 – 22 Januari 2020 DuitslandRuhpolding (Duitsland) Biathlon – Wereldbeker Heren – Ruhpolding
    9 – 12 Januari 2020 ItaliëVal di Fiemme (Italië) Noordse Combinatie – Wereldbeker Heren – Val di Fiemme
    10 – 12 Januari 2020 JapanJapan Skispringen – Wereldbeker Dames – Sapporo
    10 – 12 Januari 2020 ItaliëVal di Fiemme (Italië) Skispringen – Wereldbeker Herren – Val di Fiemme
    11 – 12 Januari 2020 DuitslandAltenberg (Duitsland) Rodelen – Wereldbeker – Altenberg
    11 – 12 Januari 2020 FrankrijkLa Plagne (Frankrijk) Bobsleeën – Wereldbeker – La Plagne
    11 – 12 Januari 2020 ZwitserlandAdelboden (Zwitserland) Alpijnse Ski – Wereldbeker Heren – Adelboden
    11 – 12 Januari 2020 DuitslandDuitsland Langlaufen – Wereldbeker Heren – Dresden
    11 – 12 Januari 2020 DuitslandDuitsland Langlaufen – Wereldbeker Dames – Dresden
    11 Januari 2020 ZwitserlandZwitserland Snowboarden – Wereldbeker Heren – Scuol
    11 Januari 2020 ZwitserlandZwitserland Snowboarden – Wereldbeker Dames – Scuol
    11 – 12 Januari 2020 Groot-BrittanniëShrewsbury (Groot-Brittannië) Veldrijden – Britse NK
    11 – 12 Januari 2020 DuitslandDuitsland Veldrijden – Duitse NK
    11 – 12 Januari 2020 FrankrijkFrankrijk Veldrijden – Franse NK
    11 – 12 Januari 2020 ItaliëSchio (Italië) Veldrijden – Italiaanse NK
    11 – 12 Januari 2020 NederlandNederland Veldrijden – Nederlandse NK
    11 – 12 Januari 2020 SpanjeSpanje Veldrijden – Spaanse NK
    11 – 12 Januari 2020 ZwitserlandZwitserland Veldrijden – Zwitserse NK
    12 – 19 Januari 2020 HongarijeBudapest (Hongarije) Waterpolo – EK Waterpolo Dames
    13 – 18 Januari 2020 ZwitserlandZwitserland Snowboarden – Wereldbeker Heren – Laax
    13 – 18 Januari 2020 ZwitserlandZwitserland Snowboarden – Wereldbeker Dames – Laax
    13 – 19 Januari 2020 DuitslandRuhpolding (Duitsland) Biathlon – Wereldbeker Dames – Ruhpolding
    13 – 19 Januari 2020 Nieuw-ZeelandAuckland (Nieuw-Zeeland) Tennis – ATP 250 – Auckland
    13 – 19 Januari 2020 AustraliëAustralië Tennis – WTA International – Hobart
    13 – 20 Januari 2020 KameroenKameroen Voetbal – African Championship of Nations
    14 – 15 Januari 2020 OostenrijkBad Gastein (Oostenrijk) Snowboarden – Wereldbeker Dames – Bad Gastein
    14 – 15 Januari 2020 OostenrijkBad Gastein (Oostenrijk) Snowboarden – Wereldbeker Heren – Bad Gastein
    14 Januari 2020 OostenrijkFlachau (Oostenrijk) Alpijnse Ski – Wereldbeker Dames – Flachau
    14 – 19 Januari 2020 ZwitserlandWengen (Zwitserland) Alpijnse Ski – Wereldbeker Heren – Wengen
    14 – 18 Januari 2020 HongarijeBudapest (Hongarije) Waterpolo – EK Waterpolo Heren
    16 – 19 Januari 2020 DuitslandLeipzig (Duitsland) Paardensport – Wereldbeker Jumping – Westeuropese Liga – Leipzig
    16 – 19 Januari 2020 TunesiëTunesië Handbal – Afrikaans Kampioenschap Heren
    16 – 27 Januari 2020 KoeweitKuwait City (Koeweit) Handbal – Aziatisch Kampioenschap Heren
    16 – 19 Januari 2020 JapanZao (Japan) Skispringen – Wereldbeker Dames – Zao
    17 – 18 Januari 2020 CanadaCanada Freestyle Skiën – Wereldbeker Heren – Nakiska
    17 – 18 Januari 2020 CanadaCanada Freestyle Skiën – Wereldbeker Dames – Nakiska
    17 – 18 Januari 2020 ItaliëItalië Freestyle Skiën – Wereldbeker Dames – Seiser Alm
    17 – 18 Januari 2020 ItaliëItalië Freestyle Skiën – Wereldbeker Heren – Seiser Alm
    17 – 19 Januari 2020 DuitslandDuitsland Skispringen – Wereldbeker Herren – Titisee-Neustadt
    17 – 18 Januari 2020 DuitslandBerlijn (Duitsland) Zaalhockey – Europees Kampioenschap Indoor Heren
    18 – 19 Januari 2020 NoorwegenLillehammer (Noorwegen) Rodelen – Europese Kampioenschappen
    18 – 19 Januari 2020 OostenrijkIgls (Oostenrijk) Bobsleeën – Wereldbeker – Igls
    18 – 19 Januari 2020 LetlandLetland Bobsleeën – Europa Cup – Sigulda
    18 Januari 2020 ChiliChili Formule E – Wereldkampioenschap – Formule E – Santiago
    18 – 19 Januari 2020 TsjechiëNove Mesto na Morave (Tsjechië) Langlaufen – Wereldbeker Dames – Nove Mesto
    18 – 19 Januari 2020 TsjechiëNove Mesto na Morave (Tsjechië) Langlaufen – Wereldbeker Heren – Nove Mesto
    18 Januari 2020 SloveniëSlovenië Snowboarden – Wereldbeker Dames – Rogla
    18 Januari 2020 SloveniëSlovenië Snowboarden – Wereldbeker Heren – Rogla
    18 – 19 Januari 2020 ItaliëSestriere (Italië) Alpijnse Ski – Wereldbeker Dames – Sestriere
    19 Januari 2020 FrankrijkNommay (Frankrijk) Veldrijden – Wereldbeker – Heren Elite – Nommay
    20 – 26 Januari 2020 OostenrijkGraz (Oostenrijk) Kunstrijden – Europees Kampioenschap
    20 Januari – 2 Februari 2020 AustraliëMelbourne (Australië) Tennis – Grand Slam Heren – Australian Open
    20 Januari – 2 Februari 2020 AustraliëMelbourne (Australië) Tennis – Grand Slam Dames – Australian Open
    21 – 26 Januari 2020 OostenrijkKitzbühel (Oostenrijk) Alpijnse Ski – Wereldbeker Heren – Kitzbuehel
    21 – 26 Januari 2020 AustraliëAustralië Wielrennen – Santos Tour Down Under
    22 – 23 Januari 2020 ItaliëItalië Snowboarden – Wereldbeker Dames – Seiser Alm
    22 – 23 Januari 2020 ItaliëItalië Snowboarden – Wereldbeker Heren – Seiser Alm
    23 – 28 Januari 2020 DuitslandDuitsland Baanwielrennen – Zesdaagse – Berlijn
    23 – 26 Januari 2020 NederlandNederland Paardensport – Wereldbeker Jumping – Westeuropese Liga – Amsterdam
    23 – 26 Januari 2020 NederlandAmsterdam (Nederland) Paardensport – Wereldbeker Dressuur – Westeuropese Liga – Amsterdam
    23 – 26 Januari 2020 MonacoMonaco Rally – Wereldkampioenschap – Monaco – Monte-Carlo
    23 – 26 Januari 2020 BulgarijeBansko (Bulgarije) Alpijnse Ski – Wereldbeker Dames – Bansko
    24 – 26 Januari 2020 CanadaCanada Baanwielrennen – Milton
    24 – 26 Januari 2020 HongarijeDebrecen (Hongarije) Short Track – Europees Kampioenschap
    24 – 26 Januari 2020 ZwedenZweden Freestyle Skiën – Wereldbeker Dames – Idre Fjäll
    24 – 26 Januari 2020 ZwedenZweden Freestyle Skiën – Wereldbeker Heren – Idre Fjäll
    24 – 26 Januari 2020 DuitslandOberstdorf (Duitsland) Noordse Combinatie – Wereldbeker Heren – Oberstdorf
    24 – 26 Januari 2020 RoemeniëRoemenië Skispringen – Wereldbeker Dames – Rasnov
    24 – 26 Januari 2020 PolenZakopane (Polen) Skispringen – Wereldbeker Herren – Zakopane
    24 – 25 Januari 2020 Wit-RuslandMinsk (Wit-Rusland) Zaalhockey – Europees Kampioenschap Indoor Dames
    25 – 26 Januari 2020 DuitslandKönigssee (Duitsland) Bobsleeën – Wereldbeker – Konigssee
    25 – 26 Januari 2020 LetlandSigulda (Letland) Rodelen – Wereldbeker – Sigulda
    25 – 26 Januari 2020 Nieuw-ZeelandHamilton (Nieuw-Zeeland) Rugby – Hamilton
    25 – 26 Januari 2020 RuslandMoscow (Rusland) Freestyle Skiën – Wereldbeker Heren – Moskou
    25 – 26 Januari 2020 RuslandMoscow (Rusland) Freestyle Skiën – Wereldbeker Dames – Moskou
    25 – 26 Januari 2020 DuitslandOberstdorf (Duitsland) Langlaufen – Wereldbeker Heren – Oberstdorf
    25 – 26 Januari 2020 DuitslandOberstdorf (Duitsland) Langlaufen – Wereldbeker Dames – Oberstdorf
    25 Januari 2020 CanadaCanada Freestyle Skiën – Wereldbeker Dames – Tremblant
    25 Januari 2020 CanadaCanada Freestyle Skiën – Wereldbeker Heren – Tremblant
    26 Januari 2020 NederlandHoogerheide (Nederland) Veldrijden – Wereldbeker – Heren Elite – Hoogerheide
    26 Januari – 2 Februari 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Zeilen – Wereldbeker Zeilen – Miami
    27 Januari – 2 Februari 2020 ZwitserlandLenzerheide (Zwitserland) Biathlon – Jeugdwereldkampioenschappen
    27 Januari – 2 Februari 2020 ZwitserlandLenzerheide (Zwitserland) Biathlon – Wereldkampioenschap Junioren
    28 Januari 2020 OostenrijkSchladming (Oostenrijk) Alpijnse Ski – Wereldbeker Heren – Schladming
    29 Januari – 1 Februari 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Snowboarden – Wereldbeker Dames – Mammoth Mountain
    29 Januari – 1 Februari 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Snowboarden – Wereldbeker Heren – Mammoth Mountain
    29 Januari – 1 Februari 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Freestyle Skiën – Wereldbeker Dames – Mammoth Mountain
    29 Januari – 1 Februari 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Freestyle Skiën – Wereldbeker Heren – Mammoth Mountain
    29 Januari – 2 Februari 2020 DuitslandBerlijn (Duitsland) Snooker – German Masters
    30 Januari – 4 Februari 2020 DenemarkenDenemarken Baanwielrennen – Zesdaagse – Kopenhagen
    30 – 31 Januari 2020 OostenrijkOostenrijk Bobsleeën – Europa Cup – Innsbruck/Igls
    30 Januari – 2 Februari 2020 DuitslandGarmisch-Partenkirchen (Duitsland) Alpijnse Ski – Wereldbeker Heren – Garmisch Partenkirchen
    30 Januari – 2 Februari 2020 OostenrijkSeefeld (Oostenrijk) Noordse Combinatie – Wereldbeker Heren – Seefeld
    31 Januari – 2 Februari 2020 DuitslandWinterberg (Duitsland) Rodelen – Europees Kampioenschap Junioren
    31 Januari – 2 Februari 2020 ItaliëBormio (Italië) Short Track – Wereldkampioenschap Junioren
    31 Januari – 2 Februari 2020 OostenrijkSt. Sebastian (Oostenrijk) Rodelen – WK Natuurijs Junioren
    31 Januari – 2 Februari 2020 DuitslandDuitsland Snowboarden – Wereldbeker Heren – Feldberg
    31 Januari – 2 Februari 2020 DuitslandDuitsland Snowboarden – Wereldbeker Dames – Feldberg
    31 Januari – 1 Februari 2020 FrankrijkMegève (Frankrijk) Freestyle Skiën – Wereldbeker Heren – Megève
    31 Januari – 1 Februari 2020 FrankrijkMegève (Frankrijk) Freestyle Skiën – Wereldbeker Dames – Megève
    31 Januari – 2 Februari 2020 DuitslandDuitsland Skispringen – Wereldbeker Dames – Oberstdorf
    31 Januari – 2 Februari 2020 JapanJapan Skispringen – Wereldbeker Herren – Sapporo Okurayama
    8 – 19 Januari 2020 NoorwegenLillehammer (Noorwegen) Rodelen – Wereldbeker – Lillehammer
  • Februari
    Datum Plaats / Land Competitie
    1 – 2 Februari 2020 AustraliëAustralië BMX – Shepparton
    1 – 2 Februari 2020 DuitslandOberhof (Duitsland) Rodelen – Wereldbeker – Oberhof
    1 – 2 Februari 2020 ZwitserlandSt. Moritz (Zwitserland) Bobsleeën – Wereldbeker – Saint Moritz
    1 – 2 Februari 2020 AustraliëSydney (Australië) Rugby – Sydney
    1 Februari – 14 Maart 2020 Rugby – VI Nations
    1 – 15 Februari 2020 CanadaCalgary (Canada) Freestyle Skiën – Wereldbeker Heren – Calgary
    1 – 15 Februari 2020 CanadaCalgary (Canada) Freestyle Skiën – Wereldbeker Dames – Calgary
    1 Februari 2020 RuslandMoscow (Rusland) Snowboarden – Wereldbeker Dames – Moscow
    1 Februari 2020 RuslandMoscow (Rusland) Snowboarden – Wereldbeker Heren – Moskou
    1 – 2 Februari 2020 ZwitserlandDübendorf (Zwitserland) Veldrijden – Wereldkampioenschappen
    3 – 9 Februari 2020 Zuid-KoreaSeoul (Zuid-Korea) Kunstrijden – Kampioenschap Vier Continenten
    3 – 9 Februari 2020 DuitslandDuitsland Snooker – World Grand Prix
    3 – 9 Februari 2020 FrankrijkFrankrijk Tennis – ATP 250 – Montpellier
    3 – 9 Februari 2020 IndiaPune (India) Tennis – ATP 250 – Pune
    6 – 9 Februari 2020 Basketbal – Olympisch Kwalificatietornooi Dames
    6 – 9 Februari 2020 FrankrijkBordeaux (Frankrijk) Paardensport – Wereldbeker Jumping – Westeuropese Liga – Bordeaux
    6 – 8 Februari 2020 Verenigde StatenDeer Valley (Verenigde Staten) Freestyle Skiën – Wereldbeker Dames – Deer Valley
    6 – 8 Februari 2020 Verenigde StatenDeer Valley (Verenigde Staten) Freestyle Skiën – Wereldbeker Heren – Deer Valley
    6 – 9 Februari 2020 DuitslandGarmisch-Partenkirchen (Duitsland) Alpijnse Ski – Wereldbeker Dames – Garmisch Partenkirchen
    7 – 8 Februari 2020 CanadaCalgary (Canada) Snelschaatsen – Wereldbeker – Calgary
    7 – 9 Februari 2020 DuitslandDresden (Duitsland) Short Track – Wereldbeker – Duitsland – Dresden
    7 – 9 Februari 2020 DuitslandDuitsland Freestyle Skiën – Wereldbeker Heren – Feldberg
    7 – 9 Februari 2020 DuitslandDuitsland Freestyle Skiën – Wereldbeker Dames – Feldberg
    7 – 9 Februari 2020 OostenrijkHinzenbach (Oostenrijk) Skispringen – Wereldbeker Dames – Hinzenbach
    7 – 9 Februari 2020 EstlandEstland Noordse Combinatie – Wereldbeker Heren – Otepää
    7 – 9 Februari 2020 DuitslandWillingen (Duitsland) Skispringen – Wereldbeker Herren – Willingen
    7 – 8 Februari 2020 FrankrijkParijs (Frankrijk) Roeien – Wereldkampioenschappen Indoor
    8 – 9 Februari 2020 AustraliëAustralië BMX – Bathurst
    8 – 9 Februari 2020 FrankrijkBordeaux (Frankrijk) Paardensport – Wereldbeker Mennen – Wereldbekerfinale Mennen
    8 Februari 2020 – 9 Februari 2019 DuitslandWinterberg (Duitsland) Skeleton – Wereldkampioenschap Junioren
    8 – 9 Februari 2020 DuitslandWinterberg (Duitsland) Bobsleeën – Wereldkampioenschap Junioren
    8 – 9 Februari 2020 DuitslandWinterberg (Duitsland) Bobsleeën – Wereldkampioenschap U-23
    8 – 9 Februari 2020 FrankrijkChamonix (Frankrijk) Alpijnse Ski – Wereldbeker Heren – Chamonix
    8 – 9 Februari 2020 ZwedenFalun (Zweden) Langlaufen – Wereldbeker Dames – Falun
    8 – 9 Februari 2020 ZwedenFalun (Zweden) Langlaufen – Wereldbeker Heren – Falun
    8 – 9 Februari 2020 ZwitserlandMontreux (Zwitserland) Tafeltennis – Top 16 Dames
    8 – 9 Februari 2020 ZwitserlandMontreux (Zwitserland) Tafeltennis – Top 16 Heren
    8 Februari 2020 BelgiëLille (België) Veldrijden – Trofee DVV – Krawatencross
    9 Februari 2020 BelgiëHoogstraten (België) Veldrijden – Superprestige – Merksplas
    9 – 16 Februari 2020 AustraliëMelbourne (Australië) Zeilen – Wereldkampioenschap Laser
    10 – 16 Februari 2020 WalesWales Snooker – Welsh Open
    10 – 16 Februari 2020 ArgentiniëArgentinië Tennis – ATP 250 – Buenos Aires
    10 – 16 Februari 2020 ThailandThailand Tennis – WTA International – Hua Hin
    10 – 16 Februari 2020 Verenigde StatenNew York (Verenigde Staten) Tennis – ATP 250 – New York
    10 – 16 Februari 2020 NederlandNederland Tennis – ATP 500 – Rotterdam
    10 – 16 Februari 2020 RuslandSaint Petersburg (Rusland) Tennis – WTA Premier Mandatory – St. Petersburg
    11 – 16 Februari 2020 ColombiaColombia Wielrennen – Tour Colombia 2.1
    11 – 16 Februari 2020 OmanOman Wielrennen – Tour of Oman
    12 – 23 Februari 2020 ItaliëAntholz-Anterselva (Italië) Biathlon – Wereldkampioenschappen
    13 – 16 Februari 2020 DuitslandNeumünster (Duitsland) Paardensport – Wereldbeker Dressuur – Westeuropese Liga – Neumünster
    13 – 16 Februari 2020 Verenigde StatenSalt Lake City (Verenigde Staten) Snelschaatsen – Wereldkampioenschap Afstanden
    13 – 16 Februari 2020 ZwedenZweden Rally – Wereldkampioenschap – Zweden
    13 – 16 Februari 2020 CanadaCalgary (Canada) Snowboarden – Wereldbeker Heren – Calgary
    13 – 16 Februari 2020 CanadaCalgary (Canada) Snowboarden – Wereldbeker Dames – Calgary
    14 – 16 Februari 2020 LetlandSigulda (Letland) Bobsleeën – Europese Kampioenschappen
    14 – 16 Februari 2020 NederlandNederland Short Track – Wereldbeker – Nederland – Dordrecht
    14 – 16 Februari 2020 OostenrijkOostenrijk Skispringen – Wereldbeker Herren – Tauplitz/Bad Mitterndorf
    15 – 17 Februari 2020 SpanjeSan Cristóbal de La Laguna (Spanje) Basketbal – FIBA Intercontinentale Beker
    15 – 22 Februari 2020 RuslandKrasnoyarsk (Rusland) Curling – WK Junioren – Dames
    15 – 22 Februari 2020 RuslandKrasnoyarsk (Rusland) Curling – WK Junioren – Heren
    15 – 16 Februari 2020 AzerbeidzjanAzerbeidzjan Gymnastiek – Wereldbeker Trampoline – Baku
    15 – 16 Februari 2020 Zuid-AfrikaZuid-Afrika Triathlon – Wereldbeker – Cape Town
    15 – 16 Februari 2020 LetlandSigulda (Letland) Skeleton – Europese Kampioenschappen
    15 – 16 Februari 2020 RuslandSochi (Rusland) Rodelen – Wereldkampioenschappen
    15 Februari 2020 MexicoMexico Formule E – Wereldkampioenschap – Formule E – Mexico City
    15 – 16 Februari 2020 SloveniëMaribor (Slovenië) Alpijnse Ski – Wereldbeker Dames – Maribor
    15 – 16 Februari 2020 ZwedenZweden Langlaufen – Wereldbeker Dames – Oestersund
    15 – 16 Februari 2020 ZwedenZweden Langlaufen – Wereldbeker Heren – Oestersund
    15 Februari 2020 BelgiëMiddelkerke (België) Veldrijden – Superprestige – Noordzeecross
    16 – 18 Februari 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Basketbal – National Basketball Association – NBA All-Star Game
    17 – 23 Februari 2020 HongarijeHongarije Tennis – WTA International – Boedapest
    17 – 23 Februari 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Tennis – ATP 250 – Delray Beach
    17 – 23 Februari 2020 Verenigde Arabische EmiratenDubai (Verenigde Arabische Emiraten) Tennis – WTA Premier 5 – Dubai
    17 – 23 Februari 2020 FrankrijkFrankrijk Tennis – ATP 250 – Marseille
    17 – 23 Februari 2020 BraziliëRio de Janeiro (Brazilië) Tennis – ATP 250 – Rio de Janeiro
    18 Februari – 18 Maart 2020 Voetbal – UEFA Champions League – Finaleronde
    19 – 23 Februari 2020 ZwedenGöteborg (Zweden) Paardensport – Wereldbeker Jumping – Westeuropese Liga – Göteborg
    19 – 23 Februari 2020 ZwedenGöteborg (Zweden) Paardensport – Wereldbeker Dressuur – Westeuropese Liga – Göteburg
    19 – 23 Februari 2020 PortugalPortugal Wielrennen – Volta ao Algarve em Bicicleta
    19 – 23 Februari 2020 SpanjeSpanje Wielrennen – Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol
    20 – 23 Februari 2020 AustraliëAustralië Gymnastiek – Wereldbeker Artistieke Gymnastiek – Melbourne
    20 – 23 Februari 2020 ZwitserlandCrans Montana (Zwitserland) Alpijnse Ski – Wereldbeker Dames – Crans-Montana
    20 – 22 Februari 2020 RoemeniëRoemenië Skispringen – Wereldbeker Herren – Rasnoc
    20 – 27 Februari 2020 Voetbal – UEFA Europa League – Finaleronde
    21 – 23 Februari 2020 RuslandMoscow (Rusland) Rodelen – EK Natuurijs Junioren
    21 – 22 Februari 2020 DuitslandOberhof (Duitsland) Rodelen – Wereldkampioenschap Junioren
    21 – 23 Februari 2020 PolenTomaszów Mazowiecki (Polen) Snelschaatsen – Wereldkampioenschap Junioren
    21 Februari – 1 Maart 2020 DuitslandAltenberg (Duitsland) Bobsleeën – Wereldkampioenschappen
    21 – 23 Februari 2020 SloveniëSlovenië Skispringen – Wereldbeker Dames – Ljubno
    21 – 23 Februari 2020 NoorwegenTrondheim (Noorwegen) Noordse Combinatie – Wereldbeker Heren – Trondheim
    21 – 28 Februari 2020 AustraliëMelbourne (Australië) Zeilen – Wereldkampioenschap Laser Radial
    21 – 28 Februari 2020 AustraliëMelbourne (Australië) Zeilen – Wereldkampioenschap Laser Radial Heren
    22 Februari – 3 Maart 2020 KroatiëPorec (Kroatië) Schermen – Europees Kampioenschap Junioren
    22 Februari – 3 Maart 2020 KroatiëPorec (Kroatië) Schermen – Europees Kampioenschap Kadetten
    22 – 23 Februari 2020 DuitslandWinterberg (Duitsland) Rodelen – Wereldbeker – Winterberg
    22 Februari 2020 Zuid-KoreaZuid-Korea Snowboarden – Wereldbeker Dames – Pyeongchang
    22 Februari 2020 Zuid-KoreaZuid-Korea Snowboarden – Wereldbeker Heren – Pyeongchang
    22 – 23 Februari 2020 RuslandRusland Freestyle Skiën – Wereldbeker Dames – Sunny Valley
    22 – 23 Februari 2020 RuslandRusland Freestyle Skiën – Wereldbeker Heren – Sunny Valley
    22 – 23 Februari 2020 JapanJapan Freestyle Skiën – Wereldbeker Heren – Tazawako
    22 – 23 Februari 2020 JapanJapan Freestyle Skiën – Wereldbeker Dames – Tazawako
    22 – 23 Februari 2020 NoorwegenTrondheim (Noorwegen) Langlaufen – Wereldbeker Heren – Trondheim
    22 – 23 Februari 2020 NoorwegenTrondheim (Noorwegen) Langlaufen – Wereldbeker Dames – Trondheim
    23 Februari – 2 Maart 2020 PolenWroclaw (Polen) Schieten – Europese Kampioenschappen 10m
    23 – 29 Februari 2020 IjslandAkureyri (Ijsland) Ijshockey – WK Dames – Divisie II B
    23 – 29 Februari 2020 Nieuw-ZeelandAuckland (Nieuw-Zeeland) Zeilen – Wereldkampioenschap RS:X (Board)
    23 – 29 Februari 2020 Verenigde Arabische EmiratenVerenigde Arabische Emiraten Wielrennen – UAE Tour
    24 Februari – 1 Maart 2020 EstlandOtepää (Estland) Biathlon – Europees Kampioenschap IBU
    24 Februari – 1 Maart 2020 MexicoMexico Tennis – WTA Premier – Acapulco
    24 Februari – 1 Maart 2020 MexicoMexico Tennis – ATP 500 – Acapulco
    24 Februari – 1 Maart 2020 QatarQatar Tennis – WTA Premier 5 – Doha
    24 Februari – 1 Maart 2020 Verenigde Arabische EmiratenDubai (Verenigde Arabische Emiraten) Tennis – ATP 250 – Dubai
    24 Februari – 1 Maart 2020 BraziliëSão Paulo (Brazilië) Tennis – ATP 250 – São Paulo
    26 Februari – 1 Maart 2020 DuitslandBerlijn (Duitsland) Baanwielrennen – Wereldkampioenschappen
    26 Februari – 1 Maart 2020 EgypteEgypte Moderne Vijfkamp – Wereldbeker – Cairo
    27 Februari – 1 Maart 2020 DuitslandAltenberg (Duitsland) Skeleton – Wereldkampioenschappen
    27 Februari – 8 Maart 2020 TurkmenistanAshgabat (Turkmenistan) Futsal – Aziatisch Kampioenschap Heren
    28 Februari – 1 Maart 2020 NoorwegenHamar (Noorwegen) Snelschaatsen – Wereldkampioenschap Allround
    28 Februari – 1 Maart 2020 NoorwegenHamar (Noorwegen) Snelschaatsen – Wereldkampioenschap Sprint
    28 Februari – 1 Maart 2020 FinlandLahti (Finland) Skispringen – Wereldbeker Herren – Lahti
    28 Februari – 1 Maart 2020 FinlandLahti (Finland) Noordse Combinatie – Wereldbeker Heren – Lahti
    28 Februari – 1 Maart 2020 ChinaChina Freestyle Skiën – Wereldbeker Dames – Secret Garden
    28 Februari – 1 Maart 2020 ChinaChina Freestyle Skiën – Wereldbeker Heren – Secret Garden
    28 Februari – 1 Maart 2020 SpanjeSpanje Wielrennen – Vuelta Ciclista a la Región de Murcia ‘Costa Calida’
    29 Februari – 1 Maart 2020 DuitslandDuitsland Rodelen – Wereldbeker – Königssee 2
    29 Februari 2020 MarokkoMarokko Formule E – Wereldkampioenschap – Formule E – Marrakesh
    29 Februari – 1 Maart 2020 Verenigde StatenLos Angeles (Verenigde Staten) Rugby – USA Sevens
    29 Februari – 1 Maart 2020 CanadaCanada Snowboarden – Wereldbeker Heren – Blue Mountain
    29 Februari – 1 Maart 2020 CanadaCanada Snowboarden – Wereldbeker Dames – Blue Mountain
    29 Februari – 1 Maart 2020 OostenrijkHinterstoder (Oostenrijk) Alpijnse Ski – Wereldbeker Heren – Hinterstoder
    29 Februari – 1 Maart 2020 ItaliëItalië Alpijnse Ski – Wereldbeker Dames – La Thuile
    29 Februari – 1 Maart 2020 FinlandLahti (Finland) Langlaufen – Wereldbeker Heren – Lahti
    29 Februari – 1 Maart 2020 FinlandLahti (Finland) Langlaufen – Wereldbeker Dames – Lahti
  • Maart
    Datum Plaats / Land Competitie
    1 Maart 2020 JapanTokyo (Japan) Atletiek – Stadsmarathons – Tokyo – Marathon
    1 Maart 2020 BelgiëBelgië Wielrennen – Kuurne-Bruxelles-Kuurne
    2 – 8 Maart 2020 EstlandTallinn (Estland) Kunstrijden – Wereldkampioenschap Junioren
    2 Maart – 8 2020 TsjechiëNove Mesto na Morave (Tsjechië) Biathlon – Wereldbeker Heren – Nove Mesto
    2 – 8 Maart 2020 TsjechiëNove Mesto na Morave (Tsjechië) Biathlon – Wereldbeker Dames – Nove Mesto
    2 – 8 Maart 2020 MexicoMexico Tennis – WTA International – Monterrey
    2 – 11 Maart 2020 PortugalPortugal Voetbal – Algarve Cup
    2 – 11 Maart 2020 CyprusCyprus Voetbal – Cyprus Cup
    4 Maart – 3 2020 CyprusCyprus Schieten – Wereldbeker Shotgun – Nicosia
    4 Maart 2020 NoorwegenDrammen (Noorwegen) Langlaufen – Wereldbeker Heren – Drammen
    4 Maart 2020 NoorwegenDrammen (Noorwegen) Langlaufen – Wereldbeker Dames – Drammen
    4 – 8 Maart 2020 DuitslandOberwiesenthal (Duitsland) Noordse Combinatie – WK Noords Skiën Junioren
    5 – 15 Maart 2020 EgypteCairo (Egypte) Gewichtheffen – Wereldkampioenschap Junioren
    5 – 8 Maart 2020 NoorwegenKvitfjell (Noorwegen) Alpijnse Ski – Wereldbeker Heren – Kvitfjell
    6 Maart 2020 Verenigde Arabische EmiratenVerenigde Arabische Emiraten Triathlon – World Championship Series – Abu Dhabi
    6 – 8 Maart 2020 NoorwegenOslo (Noorwegen) Skispringen – Wereldbeker Dames – Oslo
    6 – 8 Maart 2020 NoorwegenOslo (Noorwegen) Skispringen – Wereldbeker Herren – Oslo
    6 – 7 Maart 2020 NoorwegenOslo (Noorwegen) Noordse Combinatie – Wereldbeker Heren – Oslo
    6 – 7 Maart 2020 SpanjeSpanje Snowboarden – Wereldbeker Heren – Sierra Nevada
    6 – 7 Maart 2020 SpanjeSpanje Snowboarden – Wereldbeker Dames – Sierra Nevada
    7 – 8 Maart 2020 SpanjeSpanje Triathlon – EK Duathlon
    7 – 8 Maart 2020 NederlandHeerenveen (Nederland) Snelschaatsen – Wereldbeker – Wereldbeker Finale
    7 – 8 Maart 2020 CanadaVancouver (Canada) Rugby – Vancouver Sevens
    7 – 8 Maart 2020 DuitslandOfterschwang (Duitsland) Alpijnse Ski – Wereldbeker Dames – Ofterschwang
    7 – 8 Maart 2020 NoorwegenOslo (Noorwegen) Langlaufen – Wereldbeker Heren – Oslo
    7 – 8 Maart 2020 NoorwegenOslo (Noorwegen) Langlaufen – Wereldbeker Dames – Oslo
    8 – 15 Maart 2020 FrankrijkFrankrijk Wielrennen – Paris-Nice
    9 – 15 Maart 2020 EngelandBirmingham (Engeland) Badminton – All England – Dames
    9 – 15 Maart 2020 EngelandBirmingham (Engeland) Badminton – All England – Heren
    9 – 15 Maart 2020 OostenrijkHochfilzen (Oostenrijk) Biathlon – Europees Kampioenschap IBU Junioren
    9 – 15 Maart 2020 FinlandKontiolahti (Finland) Biathlon – Wereldbeker Dames – Kontiolahti
    9 – 15 Maart 2020 FinlandKontiolahti (Finland) Biathlon – Wereldbeker Heren – Kontiolahti
    9 – 10 Maart 2020 NoorwegenLillehammer (Noorwegen) Skispringen – Wereldbeker Herren – Lillehammer
    9 – 22 Maart 2020 Verenigde StatenIndian Wells (Verenigde Staten) Tennis – WTA Premier Mandatory – Indian Wells
    9 – 22 Maart 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Tennis – Masters 1000 – Indian Wells
    10 – 15 Maart 2020 GibraltarGibraltar (Gibraltar) Snooker – Gibraltar Open
    11 – 12 Maart 2020 NoorwegenNoorwegen Skispringen – Wereldbeker Dames – Trondheim
    11 – 12 Maart 2020 NoorwegenTrondheim (Noorwegen) Skispringen – Wereldbeker Herren – Trondheim
    11 – 17 Maart 2020 ItaliëItalië Wielrennen – Tirreno-Adriatico
    12 – 15 Maart 2020 Nederlands-Hertogenbosch (Nederland) Paardensport – Wereldbeker Dressuur – Westeuropese Liga – ’s Hertogenbosch
    12 – 15 Maart 2020 Verenigde StatenPonte Vedra Beach (Verenigde Staten) Golf – The Players Championship
    12 – 15 Maart 2020 MexicoMexico Rally – Wereldkampioenschap – Mexico
    12 – 14 Maart 2020 ZwedenÅre (Zweden) Alpijnse Ski – Wereldbeker Dames – Are
    13 – 15 Maart 2020 ChinaNanjing (China) Atletiek – Wereldkampioenschap Indoor
    13 – 15 Maart 2020 Zuid-KoreaSeoul (Zuid-Korea) Short Track – Wereldkampioenschap
    13 – 15 Maart 2020 RuslandRusland Skispringen – Wereldbeker Dames – Nizhny Tagil
    13 – 15 Maart 2020 DuitslandSchonach (Duitsland) Noordse Combinatie – Wereldbeker Heren – Schonach
    13 – 15 Maart 2020 ZwitserlandVeysonnaz (Zwitserland) Snowboarden – Wereldbeker Heren – Veysonnaz
    13 – 15 Maart 2020 ZwitserlandVeysonnaz (Zwitserland) Snowboarden – Wereldbeker Dames – Veysonnaz
    13 – 15 Maart 2020 NoorwegenVikersund (Noorwegen) Skispringen – Wereldbeker Herren – Vikersund
    14 – 22 Maart 2020 CanadaPrince George (Canada) Curling – Wereldkampioenschap Dames
    14 – 15 Maart 2020 AustraliëAustralië Triathlon – Wereldbeker – Mooloolaba
    14 – 15 Maart 2020 AustraliëAustralië Formule 1 – Wereldkampioenschap – Australië – Melbourne
    14 – 15 Maart 2020 SloveniëKranjska Gora (Slovenië) Alpijnse Ski – Wereldbeker Heren – Kranjska Gora
    14 – 15 Maart 2020 CanadaCanada Langlaufen – Wereldbeker Dames – Quebec
    14 – 15 Maart 2020 CanadaCanada Langlaufen – Wereldbeker Heren – Quebec
    14 – 15 Maart 2020 DuitslandDuitsland Snowboarden – Wereldbeker Dames – Winterberg
    14 – 15 Maart 2020 DuitslandWinterberg (Duitsland) Snowboarden – Wereldbeker Heren – Winterberg
    15 – 26 Maart 2020 IndiaIndia Schieten – Wereldbeker Pistool en Geweer – New Delhi
    15 – 22 Maart 2020 MaleisiëMaleisië Wielrennen – Le Tour de Langkawi
    16 – 22 Maart 2020 CanadaMontreal (Canada) Kunstrijden – Wereldkampioenschap
    16 – 22 Maart 2020 ItaliëCortina d’Ampezzo (Italië) Alpijnse Ski – Wereldbeker Dames – Cortina d’Ampezzo
    16 – 22 Maart 2020 NoorwegenNoorwegen Biathlon – Wereldbeker Heren – Oslo Holmenkollen
    16 – 22 Maart 2020 NoorwegenNoorwegen Biathlon – Wereldbeker Dames – Oslo-Holmenkollen
    18 – 21 Maart 2020 QatarQatar Gymnastiek – Wereldbeker Artistieke Gymnastiek – Doha
    19 – 21 Maart 2020 ZwitserlandZwitserland Freestyle Skiën – Wereldbeker Heren – Silvaplana
    19 – 21 Maart 2020 ZwitserlandZwitserland Freestyle Skiën – Wereldbeker Dames – Silvaplana
    19 – 22 Maart 2020 SloveniëPlanica (Slovenië) Skispringen – Wereldkampioenschappen Skivliegen
    20 – 22 Maart 2020 BahreinManama (Bahrein) Formule 1 – Wereldkampioenschap – Bahrein – Manama
    20 – 22 Maart 2020 CanadaCanmore (Canada) Langlaufen – Wereldbeker Heren – Canmore
    20 – 22 Maart 2020 CanadaCanmore (Canada) Langlaufen – Wereldbeker Dames – Canmore
    20 – 22 Maart 2020 RuslandRusland Skispringen – Wereldbeker Dames – Chaikovsky
    20 – 21 Maart 2020 TsjechiëTsjechië Snowboarden – Wereldbeker Dames – Spindleruv Mlyn
    20 – 21 Maart 2020 TsjechiëTsjechië Snowboarden – Wereldbeker Heren – Spindleruv Mlyn
    21 – 22 Maart 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Triathlon – Wereldbeker – Sarasota
    21 Maart – 22 Juni 2020 DuitslandDuitsland Gymnastiek – Wereldbeker Artistieke Gymnastiek – Stuttgart
    21 Maart 2020 ChinaChina Formule E – Wereldkampioenschap – Formule E – Sanya
    21 Maart 2020 ItaliëItalië Wielrennen – Milano-Sanremo
    22 Maart 2020 Zuid-KoreaZuid-Korea Atletiek – Stadsmarathons – Seoul – Marathon
    23 Maart – 5 April 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Tennis – WTA Premier Mandatory – Miami
    23 Maart – 5 April 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Tennis – Masters 1000 – Miami
    23 – 29 Maart 2020 SpanjeSpanje Wielrennen – Volta Ciclista a Catalunya
    25 Maart 2020 AustraliëLaunceston (Australië) BMX – Oceanisch Kampioenschap
    25 – 29 Maart 2020 BulgarijeBulgarije Moderne Vijfkamp – Wereldbeker – Sofia
    27 Maart 2020 BelgiëBelgië Wielrennen – E3 BinckBank Classic
    28 Maart – 5 April 2020 SchotlandGlasgow (Schotland) Curling – Wereldkampioenschap Heren
    28 Maart 2020 Groot-BrittanniëGroot-Brittannië Gymnastiek – Wereldbeker Artistieke Gymnastiek – Birmingham
    28 – 29 Maart 2020 Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland Triathlon – Wereldbeker – New Plymouth
    28 Maart – 3 April 2020 PolenKatowice (Polen) Ijshockey – WK Dames – Divisie I B
    29 Maart 2020 PolenGdynia (Polen) Atletiek – Wereldkampioenschap Halve Marathon
    29 Maart – 4 April 2020 SpanjeJaca (Spanje) Ijshockey – Wereldkampioenschap Dames – Divisie II A
    29 Maart 2020 BelgiëBelgië Wielrennen – Gent-Wevelgem in Flanders Fields
    30 Maart 2020 DenemarkenÅrhus (Denemarken) Atletiek – Wereldkampioenschap Veldlopen
    30 Maart – 5 April 2020 MaleisiëKuala Lumpur (Maleisië) Badminton – Maleisië Open Dames
    30 Maart – 5 April 2020 MaleisiëKuala Lumpur (Maleisië) Badminton – Maleisië Open Heren
    30 Maart – 5 April 2020 ChinaChina Snooker – China Open
    31 Maart – 6 April 2020 CanadaHalifax (Canada) Ijshockey – Wereldkampioenschap Dames
  • April
    Datum Plaats / Land Competitie
    2 – 5 April 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Golf – ANA Inspiration
    3 – 5 April 2020 ItaliëItalië Gymnastiek – Wereldbeker Ritmische Gymnastiek – Pesaro
    3 April 2020 Verenigde StatenSalt Lake City (Verenigde Staten) Schermen – Wereldkampioenschap Junioren
    3 – 5 April 2020 JapanHiroshima (Japan) Gymnastiek – WK Parkour
    3 – 5 April 2020 Hong KongHong Kong (Hong Kong) Rugby – Hong Kong Sevens
    4 April 2020 PeruLima (Peru) BMX – Panamerikaans Kampioenschap
    4 – 5 April 2020 BraziliëBrazilië Triathlon – Wereldbeker – Brasilia
    4 – 12 April 2020 RuslandMoscow (Rusland) Gewichtheffen – Europees Kampioenschap
    4 – 5 April 2020 JapanJapan Gymnastiek – Wereldbeker Artistieke Gymnastiek – Tokyo
    4 April 2020 ItaliëItalië Formule E – Wereldkampioenschap – Formule E – Rome
    5 April 2020 FrankrijkFrankrijk Atletiek – Stadsmarathons – Parijs – Marathon
    5 April 2020 NederlandNederland Atletiek – Stadsmarathons – Rotterdam – Marathon
    5 April 2020 BelgiëBelgië Wielrennen – Ronde van Vlaanderen – Tour des Flandres
    5 April 2020 BelgiëBelgië Wielrennen – WorldTour Dames – Ronde van Vlaanderen / Tour des Flandres
    6 – 15 April 2020 KazachstanKazachstan Gewichtheffen – Aziatisch Kampioenschap
    6 – 12 April 2020 ColombiaBogotá (Colombia) Tennis – WTA Premier – Bogotá
    6 – 12 April 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Tennis – WTA Premier Mandatory – Charleston
    6 – 12 April 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Tennis – ATP 250 – Houston
    6 – 12 April 2020 MarokkoMarokko Tennis – ATP 250 – Marrakech – Grand-Prix Hassan II
    6 – 11 April 2020 SpanjeSpanje Wielrennen – Itzulia Basque Country
    8 April 2020 BelgiëBelgië Wielrennen – Scheldeprijs
    9 – 12 April 2020 Verenigde StatenAugusta (Verenigde Staten) Golf – The Masters
    10 – 12 April 2020 BulgarijeBulgarije Gymnastiek – Wereldbeker Ritmische Gymnastiek – Sofia
    11 April 2020 IndonesiëJakarta (Indonesië) BMX – Aziatisch Kampioenschap
    11 – 12 April 2020 SingaporeSingapore (Singapore) Rugby – Singapore Sevens
    12 – 18 April 2020 FrankrijkAngers (Frankrijk) Ijshockey – WK Dames – Divisie I A
    12 April 2020 FrankrijkFrankrijk Wielrennen – Paris-Roubaix
    12 – 19 April 2020 TurkijeTurkije Wielrennen – Presidential Cycling Tour of Turkey
    13 April – 15 Juni 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Basketbal – National Basketball Association – Playoffs
    13 – 20 April 2020 MauritiusMauritius Gewichtheffen – Afrikaans Kampioenschap
    13 – 19 April 2020 MonacoMonaco Tennis – Masters 1000 – Monte-Carlo
    15 – 19 April 2020 Verenigde StatenLas Vegas (Verenigde Staten) Paardensport – Wereldbeker Dressur – Finale
    15 April 2020 BelgiëBelgië Wielrennen – De Brabantse Pijl – La Flèche Brabançonne
    16 – 22 April 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Ijshockey – Wereldkampioenschap U-18
    16 April 2020 ChiliChili Rally – Wereldkampioenschap – Chili
    17 April 2020 QatarQatar Atletiek – Doha Qatar Athletics Super Grand Prix
    17 – 22 April 2020 Zuid-KoreaSeoul (Zuid-Korea) Schermen – Aziatische Kampioenschappen
    17 – 24 April 2020 Dominicaanse RepubliekSanto Domingo (Dominicaanse Republiek) Gewichtheffen – Panamerikaans Kampioenschap
    17 – 19 April 2020 OezbekistanOezbekistan Gymnastiek – Wereldbeker Ritmische Gymnastiek – Tashkent
    17 – 19 April 2020 ChinaShanghai (China) Formule 1 – Wereldkampioenschap – China – Shanghai
    18 – 19 April 2020 Groot-BrittanniëGroot-Brittannië BMX – Manchester
    18 – 25 April 2020 CanadaKelowna (Canada) Curling – WK Curling Gemengd Dubbel
    18 April 2020 FrankrijkParijs (Frankrijk) Formule E – Wereldkampioenschap – Formule E – Parijs
    18 April – 5 Mei 2020 EngelandSheffield (Engeland) Snooker – Wereldkampioenschap Heren
    19 – 24 April 2020 EgypteEgypte Schermen – Afrikaanse Kampioenschappen
    19 April 2020 AustraliëMoreton Bay (Australië) Triathlon – Kampioenschappen Oceanië
    19 – 25 April 2020 KroatiëZagreb (Kroatië) Ijshockey – Wereldkampioenschap Divisie II A
    19 – 25 April 2020 IjslandReykjavik (Ijsland) Ijshockey – Wereldkampioenschap Divisie II B
    19 – 25 April 2020 LuxemburgKockelscheuer (Luxemburg) Ijshockey – Wereldkampioenschap Division III
    19 – 26 April 2020 ItaliëItalië Zeilen – Wereldbeker Zeilen – Genoa
    19 April 2020 NederlandNederland Wielrennen – Amstel Gold Race
    20 April 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Atletiek – Stadsmarathons – Boston – Marathon
    20 – 26 April 2020 SpanjeBarcelona (Spanje) Tennis – ATP 500 – Barcelona
    20 – 26 April 2020 HongarijeBudapest (Hongarije) Tennis – ATP 250 – Budapest
    20 April 2020 Tennis – Fed Cup – Finale
    20 – 26 April 2020 ZwitserlandLugano (Zwitserland) Tennis – WTA International – Lugano
    20 – 26 April 2020 DuitslandDuitsland Tennis – WTA Premier 5 – Stuttgart
    21 – 26 April 2020 OekraïneKyiv (Oekraïne) Badminton – EK Dames
    21 – 26 April 2020 OekraïneKyiv (Oekraïne) Badminton – EK Heren
    21 – 26 April 2020 NauruNauru Gewichtheffen – Oceanisch Kampioenschap
    22 April 2020 BelgiëBelgië Wielrennen – La Flèche Wallonne
    22 April 2020 BelgiëBelgië Wielrennen – WorldTour Dames – La Flèche Wallonne Féminine
    23 – 26 April 2020 JapanHatsukaichi (Japan) Triathlon – Aziatische Kampioenschappen
    24 – 26 April 2020 AzerbeidzjanAzerbeidzjan Gymnastiek – Wereldbeker Ritmische Gymnastiek – Baku
    24 – 25 April 2020 ItaliëItalië Gymnastiek – Wereldbeker Trampoline – Brescia
    24 – 26 April 2020 SpanjeSpanje Wielrennen – Vuelta a Castilla y Leon
    25 – 26 April 2020 MexicoMexico Triathlon – Wereldbeker – Huatulco
    26 April 2020 Groot-BrittanniëGroot-Brittannië Atletiek – Stadsmarathons – Londen – Marathon
    26 – 28 April 2020 KazachstanAlmaty (Kazachstan) Futsal – UEFA Futsal Champions League – Finaleronde
    26 April 2020 BelgiëBelgië Wielrennen – Liège-Bastogne-Liège
    27 April – 3 Mei 2020 SloveniëLjubljana (Slovenië) Ijshockey – Wereldkampioenschap Division I-A
    27 April – 3 Mei 2020 PolenKatowice (Polen) Ijshockey – Wereldkampioenschap Division I-B
    27 April – 3 Mei 2020 PortugalPortugal Tennis – ATP 250 – Estoril
    27 April – 3 Mei 2020 DuitslandDuitsland Tennis – ATP 250 – München
    27 April – 3 Mei 2020 TsjechiëTsjechië Tennis – WTA International – Praag
    27 April – 3 Mei 2020 MarokkoMarokko Tennis – WTA International – Rabat
    28 April – 3 Mei 2020 ZwitserlandZwitserland Wielrennen – Tour de Romandie
    29 April – 3 Mei 2020 HongarijeHongarije Moderne Vijfkamp – Wereldbeker – Budapest
    30 April – 2 Februari 2020 CanadaMilton (Canada) Baanwielrennen – Paralympisch WK
    30 April – 3 Mei 2020 ArgentiniëArgentinië Rally – Wereldkampioenschap – Argentinië
  • Mei
    Datum Plaats / Land Competitie
    2 – 3 Mei 2020 Wit-RuslandMinsk (Wit-Rusland) Atletiek – Wereldbeker Snelwandelen
    2 – 3 Mei 2020 Wit-RuslandMinsk (Wit-Rusland) Atletiek – Wereldbeker Snelwandelen
    2 – 3 Mei 2020 NederlandNederland BMX – Papendal
    2 Mei 2020 SpanjeSpanje Triathlon – Wereldbeker – Valencia
    2 – 3 Mei 2020 CanadaLangford (Canada) Rugby – Canada Sevens Dames
    3 Mei 2020 Zuid-KoreaZuid-Korea Formule E – Wereldkampioenschap – Formule E – Seoul
    4 – 10 Mei 2020 SpanjeSpanje Tennis – WTA Premier Mandatory – Madrid
    4 – 10 Mei 2020 SpanjeSpanje Tennis – Masters 1000 – Madrid
    5 – 10 Mei 2020 FrankrijkFrankrijk Wielrennen – 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France
    7 – 10 Mei 2020 ZwedenGothenburg (Zweden) Gymnastiek – EK Trampoline
    8 – 19 Mei 2020 ZwitserlandZwitserland Ijshockey – Wereldkampioenschap
    8 – 10 Mei 2020 SpanjeSpanje Formule 1 – Wereldkampioenschap – Spanje – Barcelona
    9 – 31 Mei 2020 ItaliëItalië Wielrennen – Giro
    10 Mei 2020 ChinaChina Triathlon – Wereldbeker – Chengdu
    10 – 16 Mei 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Wielrennen – Amgen Tour of California
    11 – 17 Mei 2020 ItaliëRome (Italië) Tennis – WTA Premier Mandatory – Rome
    11 – 17 Mei 2020 ItaliëRome (Italië) Tennis – Masters 1000 – Rome
    14 – 17 Mei 2020 Zuid-KoreaSeoul (Zuid-Korea) Moderne Vijfkamp – Wereldbeker – Wereldbeker Finale
    14 – 17 Mei 2020 Verenigde StatenBloomfield Township (Verenigde Staten) Golf – PGA Championship
    14 – 17 Mei 2020 OostenrijkGraz (Oostenrijk) Mountain Bike – Europese Kampioenschappen
    15 – 16 Mei 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten BMX – Rock Hill
    16 Mei 2020 ChinaChina Atletiek – Shanghai Dunlop Golden Grand Prix
    16 Mei 2020 JapanYokohama (Japan) Triathlon – World Championship Series – Yokohama
    18 – 24 Mei 2020 ZwitserlandGeneva (Zwitserland) Tennis – ATP 250 – Geneva
    18 – 24 Mei 2020 FrankrijkFrankrijk Tennis – ATP 250 – Lyon
    18 – 24 Mei 2020 DuitslandNuremberg (Duitsland) Tennis – WTA International – Nürnberger Versicherungscup
    18 – 24 Mei 2020 FrankrijkFrankrijk Tennis – WTA Premier – Straatsburg
    20 – 26 Mei 2020 TurkijeAntalya (Turkije) Boogschieten – Europese Kampioenschappen
    21 Mei 2020 – 24 Mei 2018 DenemarkenVejle (Denemarken) Taekwondo – WTF World Taekwondo Poomsae Championships
    21 – 24 Mei 2020 MonacoMonaco Formule 1 – Wereldkampioenschap – Monaco – Monte Carlo
    21 – 24 Mei 2020 PortugalPortugal Rally – Wereldkampioenschap – Portugal
    23 Mei 2020 SpanjeSpanje Triathlon – Ironman Wedstrijden – Ironman Lanzarote
    23 – 24 Mei 2020 JapanJapan Triathlon – Wereldbeker – Osaka
    23 – 24 Mei 2020 EngelandLonden (Engeland) Rugby – London Sevens
    24 Mei 2020 ZwedenZweden Atletiek – Stockholm DN Galan
    25 Mei – 7 Juni 2020 FrankrijkParijs (Frankrijk) Tennis – Grand Slam Heren – Roland Garros
    25 Mei – 7 Juni 2020 FrankrijkParijs (Frankrijk) Tennis – Grand Slam Dames – Roland Garros
    26 – 31 Mei 2020 Verenigde StatenHouston (Verenigde Staten) BMX – Wereldkampioenschappen
    26 – 31 Mei 2020 NoorwegenNoorwegen Wielrennen – Tour of Norway
    28 Mei 2020 ItaliëItalië Atletiek – Roma Compeed Golden Gala
    29 – 31 Mei 2020 ZwitserlandGeneva (Zwitserland) Gymnastiek – WK Acrobatische Gymnastiek
    30 – 31 Mei 2020 ItaliëItalië Triathlon – Wereldbeker – Arzachena
    30 – 31 Mei 2020 FrankrijkParijs (Frankrijk) Rugby – Frankrijk Sevens Dames
    30 – 31 Mei 2020 FrankrijkParijs (Frankrijk) Rugby – Paris Sevens
    31 Mei 2020 MarokkoRabat (Marokko) Atletiek – Meeting International Mohammed VI d’Athlétisme de Rabat
    31 Mei – 7 Juni 2020 FrankrijkFrankrijk Wielrennen – Critérium du Dauphiné
  • Juni
    Datum Plaats / Land Competitie
    2 – 9 Juni 2020 DuitslandDuitsland Schieten – Wereldbeker Pistool en Geweer – München
    3 – 6 Juni 2020 NederlandVlissingen (Nederland) Beach Volley – Europees Kampioenschap Dames U-22
    3 – 6 Juni 2020 NederlandVlissingen (Nederland) Beach Volley – Europees Kampioenschap Heren U-22
    4 – 7 Juni 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Golf – US Open Dames
    4 – 7 Juni 2020 ItaliëItalië Rally – Wereldkampioenschap – Sardinia – Italië
    6 – 7 Juni 2020 OekraïneDnipro (Oekraïne) Triathlon – EK U-23
    6 Juni 2020 IndonesiëIndonesië Formule E – Wereldkampioenschap – Formule E – Jakarta
    7 Juni 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Atletiek – Eugene Prefontaine Classic
    7 – 14 Juni 2020 NederlandNederland Tennis – WTA Premier – ‘s-Hertogenbosch
    7 – 14 Juni 2020 Groot-BrittanniëNottingham (Groot-Brittannië) Tennis – WTA International – Nottingham
    7 – 14 Juni 2020 ZwitserlandZwitserland Wielrennen – Tour de Suisse
    8 – 14 Juni 2020 NederlandNederland Tennis – ATP 250 – ‘s-Hertogenbosch
    8 – 14 Juni 2020 DuitslandStuttgart (Duitsland) Tennis – ATP 500 – Stuttgart
    9 – 19 Juni 2020 FrankrijkChâteauroux (Frankrijk) Schieten – WK Running Target
    10 – 14 Juni 2020 BelgiëBelgië Wielrennen – Baloise Belgium Tour
    11 Juni 2020 NoorwegenNoorwegen Atletiek – Oslo ExxonMobil Bislett Games
    12 – 14 Juni 2020 CanadaCanada Formule 1 – Wereldkampioenschap – Canada – Montreal
    12 Juni – 12 Juli 2020 Voetbal – Copa América
    13 Juni 2020 FrankrijkFrankrijk Atletiek – Paris-St-Denis Meeting Areva
    13 – 14 Juni 2020 FrankrijkFrankrijk Triathlon – Wereldbeker – Besançon
    15 – 21 Juni 2020 IndonesiëJakarta (Indonesië) Badminton – Indonesia Open – Dames
    15 – 21 Juni 2020 IndonesiëJakarta (Indonesië) Badminton – Indonesia Open – Heren
    15 – 21 Juni 2020 DuitslandDuitsland Tennis – WTA Premier Mandatory – Berlijn
    15 – 21 Juni 2020 Groot-BrittanniëGroot-Brittannië Tennis – WTA Premier – Birmingham
    15 – 21 Juni 2020 DuitslandDuitsland Tennis – ATP 250 – Halle
    15 – 21 Juni 2020 Groot-BrittanniëLonden (Groot-Brittannië) Tennis – ATP 250 – Londen – Queen’s
    16 – 21 Juni 2020 Wit-RuslandMinsk (Wit-Rusland) Schermen – Europese Kampioenschappen
    16 – 21 Juni 2020 ParaguayAsunción (Paraguay) Schermen – Panamerikaanse Kampioenschappen
    16 Juni – 16 Juli 2020 Voetbal – UEFA European Football Championship
    18 – 21 Juni 2020 Verenigde StatenLa Jolla (Verenigde Staten) Golf – U.S. Open Championship
    20 – 21 Juni 2020 BelgiëBelgië Triathlon – Wereldbeker – Antwerpen
    20 – 21 Juni 2020 Dominicaanse RepubliekSanto Domingo (Dominicaanse Republiek) Triathlon – Panamerikaanse Kampioenschappen
    21 Juni 2020 DuitslandHamburg (Duitsland) Triathlon – Ironman Wedstrijden – Ironman Duitsland
    21 Juni 2020 DuitslandBerlijn (Duitsland) Formule E – Wereldkampioenschap – Formule E – Berlijn
    22 Juni – 3 Juli 2020 AzerbeidzjanBaku (Azerbeidzjan) Schieten – Wereldbeker Pistool en Geweer – Baku
    22 – 28 Juni 2020 SpanjeBarcelona (Spanje) Moderne Vijfkamp – Europees Kampioenschap Junioren
    22 – 28 Juni 2020 Groot-BrittanniëGroot-Brittannië Tennis – WTA Premier 5 – Eastbourne
    22 – 28 Juni 2020 Groot-BrittanniëGroot-Brittannië Tennis – ATP 250 – Eastbourne
    25 – 28 Juni 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Golf – KPMG Women’s PGA Championship
    26 – 28 Juni 2020 DuitslandDuitsland Mountain Bike – Wereldkampioenschap Mountainbike en Trial
    27 – 28 Juni 2020 PortugalPortugal Gymnastiek – Wereldbeker Trampoline – Coimbra
    27 Juni – 4 Juli 2020 TsjechiëKunovice (Tsjechië) Softball – EK Dames U-22
    27 Juni – 3 Juli 2020 OostenrijkOostenrijk Wielrennen – Int. Österreich-Rundfahrt-Tour of Austria
    27 Juni – 19 Juli 2020 FrankrijkFrankrijk Wielrennen – Tour
    28 Juni 2020 OostenrijkWalchsee (Oostenrijk) Triathlon – EK Halve Afstand
    28 Juni 2020 DuitslandDuitsland Triathlon – Ironman Wedstrijden – Ironman Frankfurt – Europees Kampioenschap
    29 Juni – 12 Juli 2020 Groot-BrittanniëGroot-Brittannië Tennis – Grand Slam Heren – Wimbledon
    29 Juni – 12 Juli 2020 Groot-BrittanniëLonden (Groot-Brittannië) Tennis – Grand Slam Dames – Wimbledon
    30 Juni – 5 Juli 2020 HongarijeSzékesfehérvár (Hongarije) Moderne Vijfkamp – Europees Kampioenschap
  • Juli
    Datum Plaats / Land Competitie
    1 Juli 2020 HongarijeBudapest (Hongarije) Schoonspringen – Europese Kampioenschappen
    2 – 5 Juli 2020 EstlandTartu (Estland) Triathlon – Europese Kampioenschappen
    3 – 4 Juli 2020 ZwitserlandZwitserland Gymnastiek – Wereldbeker Trampoline – Arosa
    3 – 5 Juli 2020 OostenrijkOostenrijk Formule 1 – Wereldkampioenschap – Oostenrijk – Spielberg
    4 Juli 2020 Groot-BrittanniëGroot-Brittannië Atletiek – London Aviva Grand Prix
    4 Juli 2020 MonacoMonaco Atletiek – Monaco Herculis
    4 – 12 Juli 2020 GriekenlandHeraklion (Griekenland) Basketbal – Europees Kampioenschap Dames U-18
    5 Juli 2020 OostenrijkKlagenfurt (Oostenrijk) Triathlon – Ironman Wedstrijden – Ironman Oostenrijk
    5 – 11 Juli 2020 PolenPolen Wielrennen – Tour de Pologne
    7 – 12 Juli 2020 KeniaNairobi (Kenia) Atletiek – Wereldkampioenschap Junioren
    7 – 14 Juli 2020 ChinaChina Wielrennen – Tour of Qinghai Lake
    8 – 12 Juli 2020 TurkijeAntalya (Turkije) Beach Volley – Europees Kampioenschap Dames U-18
    8 – 12 Juli 2020 TurkijeAntalya (Turkije) Beach Volley – Europees Kampioenschap Heren U-18
    9 – 13 Juli 2020 ZwitserlandZwitserland Beach Volley – Gstaad
    10 – 30 Juli 2020 EngelandEngeland Voetbal – Europees Kampioenschap Dames
    11 – 19 Juli 2020 LitouwenKlaipeda (Litouwen) Basketbal – Europees Kampioenschap U-20 Heren
    11 Juli 2020 DuitslandHamburg (Duitsland) Triathlon – World Championship Series – Hamburg
    11 – 19 Juli 2020 DuitslandSuhl (Duitsland) Schieten – WK Junioren
    11 Juli 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Formule E – Wereldkampioenschap – Formule E – New York
    12 Juli 2020 BelgiëDessel (België) BMX – Europees Kampioenschap
    12 Juli 2020 ZwitserlandThun (Zwitserland) Triathlon – Ironman Wedstrijden – Ironman Zwitserland
    12 Juli 2020 DuitslandHamburg (Duitsland) Triathlon – Wereldkampioenschap Gemengde Estafette
    13 – 19 Juli 2020 RoemeniëBoekarest (Roemenië) Tennis – WTA International – Boekarest
    13 – 19 Juli 2020 ZwedenBåstad (Zweden) Tennis – ATP 250 – Båstad
    13 – 19 Juli 2020 DuitslandDuitsland Tennis – ATP 500 – Hamburg
    13 – 19 Juli 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Tennis – ATP 250 – Newport
    16 – 19 Juli 2020 ItaliëRieti (Italië) Atletiek – Europese Kampioenschappen U-18
    16 – 19 Juli 2020 Groot-BrittanniëMerceyside (Groot-Brittannië) Golf – The Open Championship
    16 – 19 Juli 2020 KeniaKenia Rally – Wereldkampioenschap – Kenia
    17 – 19 Juli 2020 Groot-BrittanniëGroot-Brittannië Formule 1 – Wereldkampioenschap – Groot-Brittannië – Silverstone
    18 – 26 Juli 2020 PortugalMatosinhos (Portugal) Basketbal – Europees Kampioenschap Dames U-16
    18 – 19 Juli 2020 HongarijeHongarije Triathlon – Wereldbeker – Tiszaujvaros
    18 – 22 Juli 2020 BelgiëBelgië Wielrennen – VOO-Tour de Wallonie
    20 – 26 Juli 2020 ZwitserlandZwitserland Tennis – ATP 250 – Gstaad
    20 – 26 Juli 2020 MexicoMexico Tennis – ATP 250 – Los Cabos
    20 – 26 Juli 2020 ItaliëItalië Tennis – WTA International – Palermo
    20 – 26 Juli 2020 KroatiëUmag (Kroatië) Tennis – ATP 250 – Umag
    22 – 28 Juli 2020 JapanTokyo (Japan) Softball – Olympische Spelen Dames
    22 Juli – 8 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Voetbal – Olympische Spelen Dames
    22 Juli – 8 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Voetbal – Olympische Spelen Heren
    23 – 26 Juli 2020 FrankrijkFrankrijk Golf – Evian Championship
    23 – 30 Juli 2020 JapanTokyo (Japan) Roeien – Olympische Spelen
    24 Juli – 8 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Beach Volley – Olympische Spelen Dames
    24 Juli – 8 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Beach Volley – Olympische Spelen Heren
    24 Juli – 1 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Boogschieten – Olympische Spelen
    24 Juli – 7 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Paardensport – Olympische Spelen
    24 Juli 2020 – 1 September 2018 JapanTokyo (Japan) Schermen – Olympische Spelen
    24 Juli – 2 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Schieten – Olympische Spelen
    24 Juli – 4 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Gewichtheffen – Olympische Spelen
    24 Juli 2020 – 80 2202 JapanTokyo (Japan) Gymnastiek – Olympische Spelen – Artistieke Gymnastiek
    24 Juli – 8 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Boksen – Olympische Spelen
    24 – 31 Juli 2020 JapanTokyo (Japan) Judo – Olympische Spelen
    24 – 28 Juli 2020 JapanTokyo (Japan) Taekwondo – Olympische Spelen
    24 Juli – 1 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Tafeltennis – Olympische Spelen – Dames
    24 Juli – 1 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Tafeltennis – Olympische Spelen – Heren
    24 Juli – 1 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Tennis – Olympische Spelen Dames
    24 Juli 2020 – 1 Juli 2018 JapanTokyo (Japan) Tennis – Olympische Spelen Dubbel Heren
    24 Juli – 1 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Tennis – Olympische Spelen Heren
    24 Juli – 8 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Volleybal – Olympische Spelen Dames
    24 Juli – 8 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Volleybal – Olympische Spelen Heren
    24 – 28 Juli 2020 JapanTokyo (Japan) Wielrennen – Olympische Spelen
    25 Juli – 2 Augustus 2020 TurkijeBursa (Turkije) Basketbal – Europees Kampioenschap Heren U-18
    25 Juli – 9 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Handbal – Olympische Spelen Dames
    25 Juli – 9 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Handbal – Olympische Spelen Heren
    25 Juli – 1 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Hockey – Olympische Spelen Dames
    25 – 31 Juli 2020 JapanTokyo (Japan) Hockey – Olympische Spelen Heren
    25 Juli 2020 Groot-BrittanniëLonden (Groot-Brittannië) Formule E – Wereldkampioenschap – Formule E – Londen
    25 Juli – 9 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Waterpolo – Olympische Spelen Dames
    25 Juli – 9 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Waterpolo – Olympische Spelen Heren
    25 Juli – 4 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Zeilen – Olympische Spelen
    25 – 28 Juli 2020 JapanTokyo (Japan) Surfen – Olympische Spelen
    25 – 30 Juli 2020 JapanTokyo (Japan) Kano-Kajak – Olympische Spelen – Slalom
    25 Juli 2020 SpanjeSpanje Wielrennen – Donostia San Sebastian Klasikoa
    25 Juli – 2 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Zwemmen – Olympische Spelen
    26 Juli – 9 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Basketbal – Olympische Spelen Dames
    26 Juli – 9 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Basketbal – Olympische Spelen Heren
    26 – 31 Juli 2020 JapanTokyo (Japan) Triathlon – Olympische Spelen
    26 – 27 Juli 2020 JapanJapan Skateboarding – Olympische Spelen – Street
    26 Juli 2020 Groot-BrittanniëGroot-Brittannië Formule E – Wereldkampioenschap – Formule E – Londen II
    26 – 27 Juli 2020 JapanTokyo (Japan) Mountain Bike – Olympische Spelen
    26 – 28 Juli 2020 JapanTokyo (Japan) Rugby – Olympische Spelen Heren
    26 Juli – 8 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Schoonspringen – Olympische Spelen
    27 Juli – 2 Augustus 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Tennis – ATP 250 – Atlanta
    27 Juli – 2 Augustus 2020 OostenrijkOostenrijk Tennis – ATP 500 – Kitzbuhel
    28 Juli – 1 Augustus 2020 SpanjeSpanje Wielrennen – Vuelta a Burgos
    29 Juli – 8 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Baseball – Olympische Spelen Heren
    29 Juli – 1 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) BMX – Olympische Spelen – Racing
    29 Juli – 7 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Golf – Olympische Spelen
    29 – 31 Juli 2020 JapanTokyo (Japan) Rugby – Olympische Spelen Dames
    30 Juli – 4 Augustus 2020 OostenrijkOostenrijk Beach Volley – Wenen
    30 Juli – 4 Augustus 2020 OostenrijkOostenrijk Beach Volley – Wenen
    30 – 31 Juli 2020 JapanTokyo (Japan) Gymnastiek – Olympische Spelen – Trampoline
    31 Juli – 9 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Atletiek – Olympische Spelen
    31 Juli – 4 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Badminton – Olympische Spelen Heren
    31 Juli – 4 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Badminton – Olympische Spelen Dames
    31 Juli – 2 Augustus 2020 HongarijeHongarije Formule 1 – Wereldkampioenschap – Hongarije – Budapest
  • Augustus
    Datum Plaats / Land Competitie
    1 – 2 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) BMX – Olympische Spelen – Freestyle
    1 – 7 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Worstelen Vrije Stijl – Olympische Spelen
    1 – 7 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Worstelen Grieks-Romeins – Olympische Spelen
    2 – 9 Augustus 2020 Verenigde StatenSan Jose (Verenigde Staten) Tennis – WTA Premier 5 – San Jose
    2 – 9 Augustus 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Tennis – WTA International – Washington
    2 – 7 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Kano-Kajak – Olympische Spelen – Vlak Water
    3 – 6 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Muurklimmen – Olympische Spelen
    3 – 9 Augustus 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Tennis – ATP 250 – Washington
    3 – 9 Augustus 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Wielrennen – The Larry H.Miller Tour of Utah
    3 – 8 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Synchroonzwemmen – Olympische Spelen
    5 – 7 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Moderne Vijfkamp – Olympische Spelen
    5 – 6 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Skateboarding – Olympische Spelen – Park
    5 – 7 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Karate – Olympische Spelen
    6 – 8 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Gymnastiek – Olympische Spelen – Ritmische Gymnastiek
    6 – 9 Augustus 2020 FinlandFinland Rally – Wereldkampioenschap – Finland
    6 – 9 Augustus 2020 NoorwegenNoorwegen Wielrennen – Arctic Race of Norway
    8 – 16 Augustus 2020 HongarijeSopron (Hongarije) Basketbal – Europees Kampioenschap Dames U-20
    9 – 8 Augustus 2020 JapanTokyo (Japan) Baanwielrennen – Olympische Spelen
    10 – 16 Augustus 2020 CanadaCanada Tennis – WTA Premier Mandatory – Montreal
    10 – 16 Augustus 2020 CanadaCanada Tennis – Masters 1000 – Toronto
    12 – 16 Augustus 2020 TsjechiëBrno (Tsjechië) Beach Volley – Europees Kampioenschap Dames U-20
    12 – 16 Augustus 2020 TsjechiëBrno (Tsjechië) Beach Volley – Europees Kampioenschap Heren U-20
    12 – 16 Augustus 2020 DenemarkenDenemarken Wielrennen – PostNord Danmark Rundt – Tour of Denmark
    14 – 22 Augustus 2020 Noord-MacedoniëSkopje (Noord-Macedonië) Basketbal – Europees Kampioenschap Heren U-16
    14 Augustus – 6 September 2020 SpanjeSpanje Wielrennen – Vuelta
    16 Augustus 2020 Groot-BrittanniëGroot-Brittannië Atletiek – Gateshead
    16 – 23 Augustus 2020 SloveniëBled (Slovenië) Roeien – Wereldkampioenschap U-23
    16 Augustus 2020 DuitslandHamburg (Duitsland) Wielrennen – EuroEyes Cyclassics Hamburg
    17 – 22 Augustus 2020 FrankrijkSaint-Lô (Frankrijk) Horse Ball – Wereldkampioenschap Pro Elite
    17 – 23 Augustus 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Tennis – WTA Premier – Cincinnati
    17 – 23 Augustus 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Tennis – Masters 1000 – Cincinnati
    18 – 21 Augustus 2020 FrankrijkFrankrijk Wielrennen – Tour du Limousin – Nouvelle Aquitaine
    19 – 23 Augustus 2020 DuitslandRuhpolding (Duitsland) Biathlon – WK Zomerbiathlon
    20 Augustus 2020 ZwitserlandZwitserland Atletiek – Lausanne Athletissima
    20 – 23 Augustus 2020 CanadaCanada Triathlon – World Championship Series – Edmonton
    20 – 23 Augustus 2020 Groot-BrittanniëGroot-Brittannië Golf – British Open Dames
    20 – 23 Augustus 2020 DuitslandDuitsland Wielrennen – Deutschland Tour
    21 – 30 Augustus 2020 ColombiaColombia Wielrennen – Vuelta a Colombia 70 Anos
    23 Augustus 2020 FrankrijkFrankrijk Wielrennen – Bretagne Classic – Ouest-France
    24 – 30 Augustus 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Tennis – ATP 250 – Winston Salem
    25 – 30 Augustus 2020 FrankrijkParijs (Frankrijk) Atletiek – Europees Kampioenschap
    27 – 30 Augustus 2020 ChinaShanghai (China) Inline-skaten – Wereldkampioenschap Snelheid
    28 – 30 Augustus 2020 BelgiëBelgië Formule 1 – Wereldkampioenschap – België – Spa-Francorchamps
    29 – 30 Augustus 2020 TsjechiëTsjechië Triathlon – Wereldbeker – Karlovy Vary
    29 Augustus 2020 BelgiëBelgië Wielrennen – Brussels Cycling Classic
    31 Augustus – 13 September 2020 Verenigde StatenNew York (Verenigde Staten) Tennis – Grand Slam Heren – US Open
    31 Augustus – 13 September 2020 Verenigde StatenNew York (Verenigde Staten) Tennis – Grand Slam Dames – US Open
    31 Augustus – 6 September 2020 Wielrennen – BinckBank Tour
  • September
    Datum Plaats / Land Competitie
    3 – 6 September 2020 Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland Rally – Wereldkampioenschap – Nieuw-Zeeland
    4 September 2020 BelgiëBelgië Atletiek – Bruxelles Belgacom Memorial van Damme
    4 – 13 September 2020 NederlandAlmere (Nederland) Triathlon – WK Aquathlon
    4 – 13 September 2020 NederlandAlmere (Nederland) Triathlon – WK Duathlon
    4 – 13 September 2020 NederlandAlmere (Nederland) Triathlon – WK Lange Afstand
    4 – 6 September 2020 ItaliëItalië Formule 1 – Wereldkampioenschap – Italië – Monza
    6 – 13 September 2020 Groot-BrittanniëGroot-Brittannië Wielrennen – OVO Energy Tour of Britain
    8 – 13 September 2020 ItaliëRome (Italië) Canoe Polo – WK Dames
    8 – 13 September 2020 ItaliëRome (Italië) Canoe Polo – WK Heren
    9 – 13 September 2020 ItaliëTrento (Italië) Wielrennen – Europees Kampioenschap
    11 September 2020 ZwitserlandZwitserland Atletiek – Zürich Weltklasse
    11 September 2020 CanadaQuebec City (Canada) Wielrennen – Grand Prix Cycliste de Québec
    12 – 13 September 2020 ChinaChina Triathlon – Wereldbeker – Weihai
    12 September – 4 Oktober 2020 LitouwenLitouwen Futsal – Wereldbeker Futsal
    12 – 13 September 2020 PortugalGouveia (Portugal) Trial – Trial of Nations
    13 – 20 September 2020 JapanJapan Tennis – WTA Premier – Hiroshima – Japan Open
    13 – 20 September 2020 ChinaChina Tennis – WTA International – Nanchang
    13 – 20 September 2020 ChinaChina Tennis – WTA International – Zhengzhou
    13 September 2020 CanadaMontreal (Canada) Wielrennen – Grand Prix Cycliste de Montréal
    14 – 20 September 2020 ChinaChangzhou (China) Badminton – China Open – Dames
    14 – 20 September 2020 ChinaChangzhou (China) Badminton – China Open – Heren
    14 September – 3 Oktober 2020 ItaliëRiccione (Italië) Reddend Zwemmen – Wereldkampioenschap
    15 – 20 September 2020 PolenWarszawa (Polen) Tafeltennis – Europees Kampioenschap Dames
    15 – 20 September 2020 PolenWarszawa (Polen) Tafeltennis – Europees Kampioenschap Heren
    15 – 19 September 2020 LuxemburgLuxemburg Wielrennen – Skoda-Tour de Luxembourg
    18 – 20 September 2020 SingaporeSingapore (Singapore) Formule 1 – Wereldkampioenschap – Singapore Grand Prix
    20 – 26 September 2020 PolenDrzonkow (Polen) Moderne Vijfkamp – Wereldkampioenschap Junioren
    20 September 2020 ZwitserlandZofingen (Zwitserland) Triathlon – WK Powerman Duathlon Lange Afstand
    20 – 27 September 2020 ZwitserlandAigle-Martigny (Zwitserland) Wielrennen – Wereldkampioenschappen
    21 – 27 September 2020 JapanTokyo (Japan) Badminton – Japan Open – Dames
    21 – 27 September 2020 JapanTokyo (Japan) Badminton – Japan Open – Heren
    21 – 27 September 2020 ChinaChina Tennis – WTA Premier – Guangzhou
    21 – 27 September 2020 FrankrijkFrankrijk Tennis – ATP 250 – Metz
    21 – 27 September 2020 Zuid-KoreaZuid-Korea Tennis – WTA International – Seoul
    21 – 27 September 2020 RuslandRusland Tennis – ATP 250 – St Petersburg
    21 – 27 September 2020 JapanJapan Tennis – WTA Premier Mandatory – Tokio – Pan Pacific Open
    24 – 27 September 2020 TurkijeTurkije Rally – Wereldkampioenschap – Turkije
    25 – 27 September 2020 RuslandRusland Formule 1 – Wereldkampioenschap – Rusland – Sochi
    26 September 2020 SpanjeSpanje Triathlon – Wereldbeker – Madrid
    26 – 27 September 2020 TurkijeSakarya (Turkije) Mountain Bike – Wereldkampioenschap Mountainbike – Marathon
    28 September – 4 Oktober 2020 ChinaChina Tennis – ATP 250 – Chengdu
    28 September – 4 Oktober 2020 BulgarijeBulgarije Tennis – ATP 250 – Sofia
    28 September – 4 Oktober 2020 ChinaWuhan (China) Tennis – WTA International – Wuhan
  • Oktober
    Datum Plaats / Land Competitie
    4 – 10 Oktober 2020 EgypteHurghada (Egypte) Moderne Vijfkamp – Wereldkampioenschap U-17
    4 – 10 Oktober 2020 EgypteHurghada (Egypte) Moderne Vijfkamp – Wreldkampioenschap U-19
    5 – 11 Oktober 2020 ChinaChina Tennis – ATP 250 – Peking
    5 – 11 Oktober 2020 ChinaBeijing (China) Tennis – WTA Premier 5 – Peking
    5 – 11 Oktober 2020 JapanJapan Tennis – ATP 500 – Tokio
    9 – 11 Oktober 2020 JapanJapan Formule 1 – Wereldkampioenschap – Japan – Suzuka
    10 Oktober 2020 HawaiiKailua-Kona (Hawaii) Triathlon – Ironman Hawaii
    10 Oktober 2020 ItaliëItalië Wielrennen – Il Lombardia
    11 Oktober 2020 FrankrijkFrankrijk Wielrennen – Paris – Tours Elite
    12 – 18 Oktober 2020 DenemarkenOdense (Denemarken) Badminton – Denmark Open – Dames
    12 – 18 Oktober 2020 DenemarkenOdense (Denemarken) Badminton – Denmark Open – Heren
    12 – 17 Oktober 2020 Hong KongHong Kong Tennis – WTA International – Hong-Kong
    12 – 17 Oktober 2020 OostenrijkOostenrijk Tennis – WTA Premier 5 – Linz
    12 – 18 Oktober 2020 ChinaChina Tennis – Masters 1000 – Shanghai
    12 – 17 Oktober 2020 ChinaChina Tennis – WTA International – Tianjin
    14 – 18 Oktober 2020 BulgarijeSofia (Bulgarije) Taekwondo – Wereldkampioenschap Junioren
    15 – 18 Oktober 2020 DuitslandDuitsland Rally – Wereldkampioenschap – Duitsland
    16 – 18 Oktober 2020 DuitslandDüsseldorf (Duitsland) Tafeltennis – Wereldbeker Heren
    17 – 18 Oktober 2020 Zuid-KoreaZuid-Korea Triathlon – Wereldbeker – Tongyeong
    19 – 25 Oktober 2020 FrankrijkParijs (Frankrijk) Badminton – French Open – Dames
    19 – 25 Oktober 2020 FrankrijkParijs (Frankrijk) Badminton – French Open – Heren
    19 – 25 Oktober 2020 BelgiëBelgië Tennis – ATP 250 – Antwerp
    19 – 25 Oktober 2020 LuxemburgLuxemburg Tennis – WTA Premier 5 – Luxemburg
    19 – 25 Oktober 2020 RuslandRusland Tennis – ATP 250 – Moskou
    19 – 25 Oktober 2020 RuslandMoscow (Rusland) Tennis – WTA Premier – Moskou
    19 – 25 Oktober 2020 ZwedenZweden Tennis – ATP 250 – Stockholm
    23 – 25 Oktober 2020 Verenigde StatenVerenigde Staten Formule 1 – Wereldkampioenschap – USA – Circuit of the Americas
    23 – 25 Oktober 2020 ThailandBangkok (Thailand) Tafeltennis – Wereldbeker Dames
    24 – 25 Oktober 2020 JapanJapan Triathlon – Wereldbeker – Miyazaki
    26 Oktober – 1 November 2020 ZwitserlandZwitserland Tennis – ATP 250 – Basel
    26 Oktober – 1 November 2020 OostenrijkOostenrijk Tennis – ATP 500 – Wenen
    26 Oktober – 1 November 2020 ChinaChina Tennis – WTA Elite Trophy
    29 Oktober – 1 November 2020 Groot-BrittanniëGroot-Brittannië Rally – Wereldkampioenschap – Groot-Brittannië
    30 Oktober – 1 November 2020 MexicoMexico Formule 1 – Wereldkampioenschap – Mexico – Mexico City
  • November
    Datum Plaats / Land Competitie
    1 November 2020 IndiaIndia Voetbal – Wereldbeker Dames U-17
    2 – 8 November 2020 FrankrijkFrankrijk Tennis – Masters 1000 – Parijs-Bercy
    2 – 8 November 2020 ChinaShenzhen (China) Tennis – WTA Finale Dubbels
    2 – 8 November 2020 ChinaShenzhen (China) Tennis – Masters
    9 – 15 November 2020 ItaliëMilano (Italië) Tennis – Next Generation ATP Finals
    11 – 18 November 2020 PeruLima (Peru) Gewichtheffen – Jeugdwereldkampioenschap
    13 – 15 November 2020 BraziliëBrazilië Formule 1 – Wereldkampioenschap – Brazilië – Interlagos
    16 – 22 November 2020 ItaliëItalië Tennis – Masters 1000 – ATP World Tour Finals
    19 – 22 November 2020 JapanJapan Rally – Wereldkampioenschap – Japan
    23 November 2020 Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië Formule E – Wereldkampioenschap – Formule E – Riyadh II
    26 November 2020 SpanjeMadrid (Spanje) Tennis – Davis Cup – Finale
    27 – 29 November 2020 DuitslandStuttgart (Duitsland) Artistiek Wielrennen – Wereldkampioenschappen
    27 – 29 November 2020 DuitslandStuttgart (Duitsland) Cyclobal – WK Divisie A
    27 – 29 November 2020 Verenigde Arabische EmiratenVerenigde Arabische Emiraten Formule 1 – Wereldkampioenschap – Abu Dhabi Grand Prix
    28 November – 5 December 2020 Hong KongHong Kong Oriënteringsporten – Trail – O – Wereldkampioenschappen
    29 November – 6 December 2020 PortugalGuimarães (Portugal) Tafeltennis – WK Junioren – Dames
    29 November – 6 December 2020 PortugalGuimarães (Portugal) Tafeltennis – WK Junioren – Heren
  • December
    Datum Plaats / Land Competitie
    4 – 20 December 2020 Handbal – Europees Kampioenschap Dames
    28 December – 5 Januari 2020 Langlaufen – Wereldbeker Heren – Tour de Ski

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here