Livestream UK Open Darts 2020

0
1537

Bekijk hier de live stream van de UK Open Darts 2020 die gespeeld wordt in de UK. Het is het dartstoernooi dat je hier volledig live kunt bekijken van vrijdag 6 maart tot en met zondag 8 maart. Mis niks van de live stream van de UK Open en check hier alle wedstrijden die er dit weekend gespeeld worden in de UK Open Darts 2020.

KLIK HIER VOOR DE STREAM

Programa UK Open Darts 2020

Vrijdag 6 maart – start om 12:00 uur (vanaf 13:00 uur op hoofdpodium)
Hoofdpodium
Mike De Decker v Lisa Ashton (R1)
Damon Heta v Scott Waites (R1)
Kyle McKinstry v Fallon Sherrock (R1)
Scott Baker v Mark McGeeney (R2)
Jeff Smith v John Michael (R2)
David Pallett v Doets/Thompson (R2)
Heaver/Noguera v McKinstry/Sherrock (R2)
Luke Humphries v Kyle Anderson (R3)
Kim Huybrechts v Robert Thornton (R3)
Josh Payne v Luke Woodhouse (R3)

Podium 2
Cody Harris v Scott Taylor (R1)
Kai Fan Leung v Kelvin Self (R1)
Adam Hunt v Karel Sedlacek (R1)
Keane Barry v Alan Tabern (R1)
Andy Hamilton v Patrick Lynskey (R1)
Marko Kantele v Dirk van Duijvenbode (R2)
Heta/Waites v Geert Nentjes (R2)
Larsson/Meikle v De Decker/Ashton (R2)
Menzies/Brooks v Nick Kenny (R2)
Ryan Searle v Cristo Reyes (R3)
William O’Connor v Jan Dekker (R3)
Vincent van der Voort v Smith/Michael (R3)
Koltsov/Van Trijp/Davidson/Borland v Larsson/Meikle/De Decker/Ashton (R3)

Bord 3
Steffen Siepmann v Krzysztof Kciuk (R1)
Peter Jacques v Ciaran Teehan (R1)
Michael Barnard v Steve Brown (R1)
Daniel Larsson v Ryan Meikle (R1)
Harry Ward v Gavin Carlin (R2)
Kirk Shepherd v Leung/Self (R2)
Hunt/Sedlacek v Barrie Bates (R2)
Hayden/J Clark v Richardson/Penhall (R2)
Ron Meulenkamp v Richard North (R3)
Jones/Blades/Whitehead v Steve West (R3)
Devon Petersen v Menzies/Brooks/Kenny (R3)
Justin Smith/Jenkins/Beeney/Harms v Atkins/Murray/Bunse (R3)
Huckvale/Burton/Van der Meer v Heaver/Noguera/McKinstry/Sherrock (R3)

Bord 4
Jason Askew v Greg Ritchie (R1)
Jason Heaver v Jesus Noguera (R1)
Adam Smith-Neale v Ben Cheeseman (R1)
Darren Beveridge v Nathan Rafferty (R1)
Andy Boulton v Reece Robinson (R2)
Nathan Derry v Maik Kuivenhoven (R2)
Justin Smith/Jenkins v Beeney/Harms (R2)
Telnekes/Kleermaker v Madars Razma (R2)
Jamie Lewis v Ross Smith (R3)
Evetts/Van Peer/Roelofs v James Wilson (R3)
Steve Lennon v Barnard/Brown/Barry/Tabern (R3)
Mickey Mansell v Zonneveld/Hamilton/Lynskey (R3)

Bord 5
Adam Huckvale v Stephen Burton (R1)
Rhys Hayden v James Clark (R1)
Cameron Menzies v Bradley Brooks (R1)
Kevin Burness v Harald Leitinger (R1)
Jonathan Worsley v Matt Clark (R2)
Carl Wilkinson v Siepmann/Kciuk (R2)
Ted Evetts v Van Peer/Roelofs (R2)
Barnard/Brown v Barry/Tabern (R2)
Justin Pipe v Shepherd/Leung/Self (R3)
Ryan Joyce v Jacques/Teehan/Meeuwisse (R3)
Jose De Sousa v Williams/Owen/Gray (R3)
Van Duivenbode/Beveridge/Rafferty v Jamie Hughes (R3)

Bord 6
Aaron Beeney v Wesley Harms (R1)
Boris Koltsov v Danny van Trijp (R1)
Andrew Davidson v William Borland (R1)
Lewis Williams v Robert Owen (R1)
Harris/Taylor v Jason Lowe (R2)
Atkins/Murray v Christian Bunse (R2)
Mike van Duivenbode v Beveridge/Rafferty (R2)
Niels Zonneveld v Hamilton/Lynskey (R2)
Derry/Kuivenhoven v Gabriel Clemens (R3)
Darius Labanauskas v Kantele/Van Duijvenbode (R3)
Hayden/J Clark/Richardson/Penhall v Toni Alcinas (R3)
Matthew Edgar v Smith-Neale/Cheeseman/McGuirk/Rydz (R3)

Bord 7
Martin Atkins v Ryan Murray (R1)
Shane McGuirk v Callan Rydz (R1)
Wayne Jones v Gary Blades (R1)
Berry van Peer v Owen Roelofs (R1)
Rowby-John Rodriguez v Askew/Ritchie (R2)
Jacques/Teehan v Yordi Meeuwisse (R2)
Williams/Owen v Adrian Gray (R2)
Burness/Leitinger v Joe Murnan (R2)
Martin Schindler v Benito van de Pas (R3)
Baker/McGeeney v Boulton/Robinson (R3)
Worsley/M Clark v Harris/Taylor/Lowe (R3)
Telnekes/Kleermaker/Razma v Heta/Waites/Nentjes (R3)

Bord 8
Justin Smith v Andy Jenkins (R1)
Derk Telnekes v Martijn Kleermaker (R1)
James Richardson v Darren Penhall (R1)
Kevin Doets v Alfie Thompson (R1)
Huckvale/Burton v Vincent van der Meer (R2)
Jones/Blades v Conan Whitehead (R2)
Koltsov/Van Trijp v Davidson/Borland (R2)
Smith-Neale/Cheeseman v McGuirk/Rydz (R2)
Jelle Klaasen v Rodriguez/Askew/Ritchie (R3)
Ward/Carlin v Wilkinson/Siepmann/Kciuk (R3)
Pallett/Doets/Thompson v Simon Stevenson (R3)
Hunt/Sedlacek/Bates v Burness/Leitinger/Murnan (R3)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Vierde ronde met top-32 wereldranglijst en 32 winnaars middagsessie

Zaterdag 7 maart
Middagsessie(vanaf 13:30 uur)
Vijfde ronde

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Zesde ronde

Zondag 8 maart
Middagsessie (vanaf 13:45 uur)
Kwartfinales

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Halve finales & finale

Programma Nederlanders UK Open Darts 2020

In deze editie van de UK Open zullen er 23 Nederlanders deelnemen. Zorg dus dat je niks hoeft te missen en check hier de live stream van de UK open tussen de toppers van de wereld tegen de Nederlanders die er in totaal met 23 zijn.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here